Про мене

Думаю, психотерапевтом мені судилося стати від початку мого життєвого шляху, а може й задовго до цього. Скільки себе пам'ятаю, мене завжди тягнуло до чогось дивного, незрозумілого і тому ще цікавішого. Я ставила питання, шукала, дізнавалася, запам'ятовувала. А потім мені, тоді ще дівчинці-підлітку, до рук потрапила книга психологічних тестів. «Ось воно!» — вирішила я і почала готуватися до вступу на психологічний факультет, чим остаточно здивувала своє оточення. Тоді я ще не зовсім розуміла, що знайшла своє призначення — допомагати людям у пошуках свого істинного Я та нести їм любов і радість, зараз же вдячна собі та Всесвіту за те, що мій «внутрішній компас» не підвів.

Далі були роки пізнання свого життєвого шляху, вивчення себе, людей і життя, накопичення знань та професійного досвіду, безцінних зустрічей із вчителями і формування свого погляду на психотерапію.

І ось уже сімнадцятий рік я продовжую працювати психотерапевтом, щиро радіючи успіхам клієнтів, коли вони починають усвідомлювати, яке Чудо є у них всередині, а їхні очі починають випромінювати внутрішнє світло. Я люблю те, чим займаюся, і кожен новий день розкриває мені нові дивовижні грані пізнання світу, розширюючи моє розуміння психотерапії та доповнюючи її творчістю, новими знаннями, напрямками і практиками.

Усе це допомагає мені відчиняти двері у Ваш внутрішній Сад Душі, це дає йому можливість рости та квітнути ще більше, наповнюючи Вас відчуттям Спокою, Миру і Любові.

Вища освіта:

2013р.

Доктор філософії в галузі психології (Ph. D. Psychology). Дисертація на тему: «Інтегративний підхід у психологічному консультуванні жінок періоду ранньої дорослості (20-40 років), які займаються духовними практиками».

2007р.

Міжрегіональна Академія управління персоналом, спеціальність — психологія, спеціалізація — медичний психолог.

Додаткове навчання на тренінгах, навчальних програмах:

2022р.

— Програма «Перша психологічна допомога, кризова самопоміч і робота з вигоранням». Тренер – PhD Євгенія Шильштейн (Ізраїль).

— «Flash техніка та EMDR». Автор і ведучий — PhD Філіп Менфілд (США).

— Тренінг «Стабілізація у роботі з травмою». Тренери — проф. Джейн Айрленд, Кімберлі МакНіл (Англія).

— Програма «Допомога особам, що постраждали від сексуального насильства під час війни». Ведучі — Тищенко Марія, Степанюк Оксана (Україна).

— Програма «Кризове консультування». Ведучі — Тищенко Марія, Степанюк Оксана (Україна).

— Семінар «Когнітивно-процесуальна терапія». Ведучий – др. Данні Дербі (Ізраїль).

— Курс «Переслідуване Селф: розуміння та лікування дисоціації, яка була викликана травмою, з акцентом на роботі з дисоціативними частинами». Ведучий — Онно ван дер Харт (Голандія).

— Курс «Психотерапія травми з опорою на теорію прив'язаності». Тренер – Кларк Бейм (Англія).

2021р.

— Авторський онлайн-семінар Ненсі Мак-Вільямс (США).

— Авторський курс «Вступ у MBT (терапія з опорою на менталізацію)». Ведуча – Катерина Сігітова (Чехія).

— Семінар «Диференційна діагностика дисоціативних розладів». Ведуча – PhD Сюзетт Бун (Голандія).

— Семінар «Нарцисизм: власна оригінальна концепція. Пропозиція до перегляду психоаналітичної теорії». Автор — Проф. Др. Олександр Фільц (Україна).

— Семінар «Травма: дискурс». Ведуча – Урсула Віртц (Швейцарія).

— Семінар «Діагностика комплексних дисоціативних розладів». Ведуча – PhD Сюзетт Бун (Голандія). 

— Семінар «Нейробіологія тривоги». Автор і ведуча — нейробіолог, MD, PhD Катерина Винник (Португалія).

— «Основи теорії прив'язаності модель DMM (Crittenden)». Ведучий – Кларк Бейм (Англія).

— Семінар «Частини-вигнанці у моделі IFS». Ведучі — Марина Хазан (Канада), Ольга Уокер (США).

— Семінар «Психіатрична діагностика. „Пентаграма Фільца“ (авторська модель)». Автор — Проф. Др. Олександр Фільц (Україна).

— Семінар «IFS: Робота з терапевтичними частинами, включно з частинами, які активізуються травмою клієнта». Ведуча — Ірина Діянкова (США).

— Вступний IFS семінар. Ведучі — Марина Хазан (Канада), Ольга Уокер (США).

2020—2022рр.

— Проєкт підготовки супервізорів та розвитку навичок супервізії. Ведучі — Елізабет Кремер, Ерік Шам (Франція, ЄАП, ACP-France).

2020р.

— Тренінг «Інтерперсональна терапія» (IPT). Тренер — Рослін Лоу (Англія, Національний центр Анни Фройд).

— Курс «Терапія наслідків сексуального насильства». Автор і ведуча — офіційний викладач Загальноросійської професійної психотерапевтичної ліги міжнародного рівня, психотерапевт єдиного європейського реєстру (EAP) Олена Казанцева (Болгарія).

— Курс «Клієнт і його мозок: нейробіологія депресії та травми». Автор і ведуча — нейробіолог, MD, PhD Катерина Винник (Португалія).

— Курс «4-етапна модель розвитку дітей. Види травм і можливості зцілення» Доктора Дж. Уайнхолд (США).

— Вебінар «КБТ еметофобії» від Асоціації когнітивно-біхевіоральних терапевтів. Спікер — психіатр-консультант, почесний член BABCP, член Британського психологічного товариства і член Королівського коледжу психіатрів Девід Віл.

— «8-крокова програма по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків». Підготовчий базовий курс. Від Інституту психології здоров'я та Akershus University Hospital. Ведучий — Кнут Андерсен (Норвегія).

2019—2020рр.

— Проєкт з навчання нейропсихології «Neurocracy». Автори та лектори: Каріне Олегівна Малишева, Сергій Литвин (Україна).

2018—2021рр.

— Навчальна 4-річна програма з когнітивно-поведінкової терапії на базі Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії, акредитованого за стандартами Європейської асоціації когнітивних і поведінкових терапій (EABCT). Тренери — команда УІКПТ.

2017р.

— Сертифікований психотерапевтичний курс Логотерапія, спеціалізація «Інтегральна психотерапія і Ноо-психотерапія» на базі Люблінського інституту Біофідбеку і Ноо-психосоматики (Польща), відповідно до правил Європейської асоціації логотерапії та екзистенціального аналізу в інституті В. Франкла (Відень). Ведучий — професор DDr H.C. Казимир Попєльський.

2016—2017рр.

— Навчальна програма «Системні розстановки» на базі ГО «Товариство сприяння розвитку системно-феноменологічного консультування» (SoPheCo) за участі фахівців Інституту Прикладної Психології Sadalmelik. Рівень підготовки — фахівець із системних розстановок. Тренери — Казєєва І. Ю., Миронов О. Л., Мірошниченко М. Н. (Україна).

2016р.

— Тренінг з розвитку інтуїції «Аурум» на базі Духовно-психологічного центру «Візіонер». Ведучий — Рой (Клюєв) Олександр (Україна).

— Тренінг з ненасильницького спілкування (ННС). Тренер – Єва Рамбала (Угорщина). 

— Програма «Основи сексології та сексопатології» на базі Університету класичної та сучасної психології, психотерапії та коучінгу. Тренер — Славіна (Петкова) Т. В. (Україна).

2015—2016рр.

— Практичний курс «Класична гомеопатія з основами антропософської медицини» на базі Інституту гомеопатії «Протос». Ведуча — Костинська Н. Є. (Україна).

2015р.

— Навчальна програма «Використання сучасних інноваційних технологій арт-терапії в роботі з різними категоріями населення» на базі Східноукраїнської асоціації арт-терапії та Всеукраїнської тренінгової компанії «Основа». Тренер — Тараріна О. В. (Україна).

— Навчальна програма «Робота з метафоричними асоціативними картами» (Україна).

— Тренінг «Психологічна специфіка різних наборів метафоричних карт» на базі Київського інституту раціонально-інтуїтивної терапії «Я». Тренер — Мухаматуліна Катерина (Росія).

2014р.

— Навчальний курс «Карти снів і фантазій Каплана-Вільямса» на базі Школи терапевтичної метафори «Доктор Казка». Тренер — Ткач Р. М. (Україна).

2012р.

— Давня слов'янська система духовного цілительства — ЖИВА. 1 ступінь — Бережа. Тренер — Миколаєв Богумир (Україна).

2011р.

— Навчальні програми для інструкторів з етнічних практик. Тренери — група майстрів.

— Інформаційно-практичний курс «Таро: психологія, символіка, прогнозування» на базі Духовно-психологічного центру «Візіонер». Ведучі — Дьоміна Ольга, Рой Олександр (Україна).

— Навчальний курс «Діагностика та корекція долі за методом Наталії Ладіні» 1 ступінь. Тренер — Наталія Ладіні.

2010—2011рр.

— Навчальна програма «Основи Су-Джок акупунктури» при Українській асоціації акупунктури су-джок. Ведуча — Семенова Л. О. (Україна).

2009—2010рр.

— Міжнародна навчальна програма «Основи процесуальної терапії» в рамках Московського інституту процесуальної терапії та консультування, 1 ступінь. Ведучі — Романченко О. А., Валуєв Д. І., Бекен А. М., Гусарова С. Б. (Росія).

2007—2008рр.

— Навчальна спеціалізована програма з перинатальної психології, арт-терапії та по роботі з вагітними в НВЦ «Ейлітія». Ведуча — Королович (Наумич) О. В. (Україна).

2005—2007рр.

— Навчальна програма з «гештальт-терапії» в рамках Московського інституту гештальту та психодрами, 1 ступінь. Ведучі — Фролова Т. В., Абрамова (Кістаєва) О. В. (Україна).

2006р.

— Навчальний курс «Психологічне консультування. Використання образів і символів у психологічному консультуванні» при центрі практичної психології «Анкор». Ведуча — Фролова Т. В. (Україна).

2005—2006рр.

— Семінар ТА-101 з «Транзактного аналізу» в рамках Української асоціації транзактного аналізу. Тренер — Соболєва О. С. (Росія).

— Навчальний курс «НЛП» при психологічному центрі МАУП, отримала кваліфікацію «НЛП-практик». Тренер — Мілютіна К. Л. (Україна).

2005р.

— Навчальний курс «Психологічне консультування» при психологічному центрі МАУП. Тренер — Ткач Р. М. (Україна).

— Навчальний курс «Піскова терапія» при психологічному центрі МАУП спільно з центром практичної психології «Анкор». Тренер — Фролова Т. В. (Україна).

— Навчальний курс «Психосоматика» при психологічному центрі МАУП спільно з центром практичної психології «Анкор». Тренер — Фролова Т. В. (Україна).

— Навчальний курс з проведення профорієнтації серед старшокласників (Україна).