Послуги

Шукай такий стан духу, який дозволить тобі глибоко і повно відчувати себе живим, а разом з ним прийде внутрішній голос, який скаже: «Ось він − справжній Я». А знайшовши такий стан, не відступай від нього.

(Джеймс Труслоу Адамс)

Сьогодні в гонитві за часом, кар'єрою або якоюсь метою люди повністю забувають про себе: вони грають, підлаштовуються, змінюють маски. В результаті, повністю втрачають себе: перестають відчувати, щоб не показати свою «слабкість», не відчувають своє тіло, доки всі його сигнали не переходять у хронічні захворювання, не розуміють, де їх думки, а де нав'язані їм ззовні. І коли стає зовсім не під силу, люди починають шукати допомоги, тільки зазвичай під цим поняттям розуміється хтось, хто дасть готове рішення, хто скаже, куди ж точно треба йти, і бажано, щоб було швидко і не особливо енергетично затратно. Дуже часто клієнти хочуть, щоб змінили їх життя, зробили щось з оточенням, але самі змінюватися бажанням не горять. Але ж відомо, що всі зміни починаються в першу чергу з нас самих.

Психотерапевт – не та людина, яка вирішує за клієнта всі його проблеми, він просто допомагає йому краще зрозуміти себе, пізнати свої справжні потреби, відкрити приховані можливості та ресурси, і, нарешті, познайомитися з собою справжнім. Він дає клієнтові не те, що він хоче, а те, що йому необхідно для розвитку.

Я не вважаю психотерапію чисто науковим методом – це щось більше: місія, майстерність, мистецтво, ремесло, цілительство, це саме життя. Адже душу неможливо зрозуміти та зцілити, уклавши її в наукові рамки. Тому, у своїй роботі я люблю творити завжди прислухаюся до своєї інтуїції. А використовуючи інтегративний підхід, поєдную різні методи та напрями: арттерапія, гештальт, позитивна терапія, тілесно-орієнтована, процесуальна психотерапія, логотерапія, клієнт-центрована, екзистенціальна психотерапія, східні практики, системні сімейні розстановки і т. д.

Питання, за якими до мене звертаються :

  • бажання пізнавати себе і розвиватися;
  • відсутність сенсу, цілей, радості в житті;
  • проблеми у взаємовідносинах з партнером, родичами, дітьми, оточенням;
  • розставання, розлучення;
  • постійні страхи, нав'язливі думки, комплекси, невпевненість в собі;
  • відчуття самотності, депресія, апатія;
  • тяжкі психічні травми, переживання втрати близької людини;
  • проблеми зі здоров'ям – психосоматичні захворювання;
  • неможливість розслабитися, хронічна втома, підвищена агресивність і нервозність;
  • життєві кризи, незадоволення своїм життям.

Форми роботи :

— Консультація пари;
— Групові тренінги;
— Навчальні семінари;
— Групові розстановки;
— Сімейна психотерапія;
— Індивідуальні розстановки;
— Індивідуальна психотерапія;
— Індивідуальне консультування;
— Розрахунок матриці життя за датою народження;
— Онлайн-консультування (по всьому світу);
— Онлайн-програми (індивідуальні та групові) — 1, 2, 3

***

— Працюю тільки з дорослими.

— Прийом відбувається за попереднім записом.

— Тривалість однієї зустрічі ~ 1год.20хв. (+/-)

— Вартість прийому для України — від 1300грн.

— Вартість прийому для країн зарубіжжя — 70€

— Рекомендована частота зустрічей — 1 раз на тиждень або 1 раз у 2 тижні (при необхідності можливо частіше).

— Якщо необхідно пропустити консультацію/тренінг, клієнт зобов'язаний попередити про скасування не пізніше ніж за добу до призначеного часу. У разі скасування пізніше, сплачується повна вартість прийому/тренінгу.

— Оплата консультації онлайн здійснюється клієнтом за добу до призначеного часу.

***

Я рада зустрічі з кожним, хто готовий ступити на важкий, але такий цікавий шлях пізнання і зцілення себе. Я знаю – Ви впораєтесь!